İstanbul Evden Eve Nakliyat

Bir yerden bir yere eşya taşımak zordur. Bu nedenle sektörde hizmet veren pek çok nakliye şirketleri mevcuttur. Burada önemli olan ev sahiplerinin seçeceği nakliyat firmasının kalitesidir. Kaliteli ve tam donanımlı bir nakliye firması işini hakkıyla yaptığı için taşınma süreci sizler için bir kabus olmaktan çıkıp kolay bir sürece dönüşecektir. Evden eve nakliyat Firmamız Yıldızeli nakliyat ev sahiplerine anahtar teslim nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu süreçte ev ve iş yeri sahipleri yorulmadan ve hızlı bir şekilde hizmet alabilirler. Üstelik sağladığımız imkanlar dahilinde sigortalı nakliye hizmetleri de mevcuttur. Yani eşyalarınıza sigorta yaptırdığınızda, eşyalarınıza n ufak bir hasar daha gelmez. Eğer eşyalarınızın başına taşınma sırasında ya da yolculuk esnasında herhangi bir zarar gelirse sigorta bu zararı karşılar ve siz de bu konuda mağdur olmazsınız. Bu nedenle en iyi taşınma hizmetleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

[section_imagescarousel images=”4206,4207,4208,4209,4210,4211,4212,4213,4214,4215″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

 

Anahtar Teslim Nakliyat Nedir?

Anahtar teslim nakliyat demek, ev taşımadan önceki ve taşınmadan sonraki tüm süreci bir bütün olarak değerlendirmek demektir. Burada süreç, evinize ücretsiz gelen ekspertizler ile başlar. Eğer taşınmaya karar verdiyseniz ve anahtar teslim evden eve nakliyat şeklinde bir hizmet almak istiyorsanız firmamız tüm eşyalarınızın paketleme işlemlerini yapar, mobilyalarınızın de montaj işlemleri ve ev yerleştirme işlemlerini yaparak evinizi yerleştirilmiş bir şekilde teslim eder. Bu sayede hiçbir şekilde yorulmadan süreçten yıpranmadan kolayca taşınabilirsiniz.

Çalışma Şeklimiz

  • Sabah 2 bayan arkadaşımız evinize gelir ve kolisiyle streciyle askılı koli patpat benzeri ev eşyanızı toplama işlemine başlarlar.
  • Mutfakta bulunan bardaklarınız tabaklarınız uste resimlerde görüldügü gibi düzgün ve kaliteli bir şekilde ambalajlanır ve kolilenir.
  • Salonunuzda bulunan yemek takımınız itinalı bir şekilde çift patpata sarılarak ufak tefekleriniz komple patpatla kolilenmektedir.
  • Fortmantoda bulunan elbiseliriniz ve ayakkabılarınız duzenlı sekılde birbirine zarar vermeden  hepsi kolilenmektedir.
  • Gardolopta bulunan eşyalarınız özel elbise kolimize tek tek kırıştırmadan düzenli şekilde sıralanmaktadır.
  • Evinizde tüm eşyalarınız ambalajlaması bitmesine yarım saat kala ekibimiz çagrılır ve tüm taşınmanız sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.

 

26 Aralık 2019

Silivri En Ucuz Nakliyat Fiyatları

Silivri En Ucuz Nakliyat Fiyatları Silivri, İstanbul’un en batısında

Silivri Şehirler Arası Nakliyat
19 Aralık 2019

Silivri Şehirler Arası Nakliyat

Silivri Şehirler Arası Nakliyat Yıldızeli evden eve nakliyat firmamız

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir