Asansörlü nakliyat

Ev taşıma işlemleri, ev sahipleri için oldukça zor ve yorucu bir dönemdir. Özellikle ev eşyalarının paketlenmesi ve araç içine taşınması ev halkının günlerce uğraşması gerekebilir. Bu nedenle nakliye firmalarından ev taşıma hizmeti almanız daha doğru olacaktır.  Eğer bir evden eve nakliyat firmasından hizmet alacaksanız bunun için kendini sektörde kanıtlamış bir firmadan destek almanız daha doğru olacaktır. Özellikle asansörlü nakliyat yapan  firmalardan yararlanmanız daha doğru olacaktır.

Burada kaçıncı katta oturuyor olursanız olun, asansörler eşyalarınıza zarar vermeden kısa sürede taşınır. Firmamızda bulunan tüm teknolojik cihazlar gibi asansörler de ev sahiplerinin rahatını düşünülerek tercih edilmiştir. Bu nedenle kaçıncı katta olursanız olan ya  da evinizin merdivenleri ne kadar dar olursa olsun asansörler sayesinde hızlıca ve kolayca taşınmış olursunuz.Asansörlü nakliyat sektörü İstanbul  5-6 yıllık bir hizmettir .Bu hizmetin gelmesinin sebebi hem eşyaların yıpranması hemde yüksek katlarda çalışan profesyonel ekip elemanlarının azlığıdır . Asansörlü ev taşıma’da hem zamandan kazanmış olacaksınız hem de eşyalarınızın hasar görmesini engelleyeceksiniz.

Asansörlü Nakliyatın Avantajları Nedir?

Gerek iş yerleriniz için gerekse evleriniz için nakliye hizmeti son derece önemlidir.  Özellikle ev eşyalarınızın zarar görmemesi için asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz bu hizmetimizin avantajları ise;

  • Asansörlü nakliyatta hiçbir eşyanız zarar görmez, duvarlara takılıp çizilmez.
  • Komşularınız rahatsız olmaz.
  • Taşınma işlemleriniz daha kısa sürede tamamlanır.
  • Daha az insan gücüne ihtiyaç duyulur.
  • Zamandan tasarruf yapılır

Eşyalarınızın sağlığı ve güvenliği açısından tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti veren Yıldızeli firmamızdan nakliye hizmetleri alabilirsiniz

Asansörlü nakliyat

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinde Sigortalama İşlemi 

İstanbul şehir içi nakliyat olarak ev eşyaları gerek maddi değerleri nedeni ile gerekse manevi değerleri nedeni ile ev sahipleri tarafından sürekli korunur. Fakat ev taşıma sırasında eşyalar deforme olabilir. Özellikle bu sektörde amatörce hizmet veren firmalar eşyaların nasıl de monte edileceği, nasıl konumlandırılacağı ve nasıl taşınması gerektiği gibi konularda yeteri bilgiye sahip olamayabiliyorlar. Bu  nedenle firmamızda taşıma konusunda eğitim almış kimseler ile çalışmaktayız. Her eşyanız ilk etapta gerekli şekilde de monte edilir. Akabinde kalın ve yırtılmayan ambalajlama sistemi ile ambalajlanır. Eğer büyük eşyalarınız mobilya gibi büyük ise asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Küçük eşyalarınız için L arabaları kullanıyoruz. Böylece kırılma ve çarpmalar olmadan eşyalarınız en iyi şekilde taşınmaktadır.  Yaptığımız eşya sigortalama sistemimiz ile eşyalarınız zarar görse bile hemen sizlere bu eşyanın bedeli ödenir.

.

26 Aralık 2019

Silivri En Ucuz Nakliyat Fiyatları

Silivri En Ucuz Nakliyat Fiyatları Silivri, İstanbul’un en batısında

Silivri Şehirler Arası Nakliyat
19 Aralık 2019

Silivri Şehirler Arası Nakliyat

Silivri Şehirler Arası Nakliyat Yıldızeli evden eve nakliyat firmamız

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir