Müşteri memnuniyeti odaklı ve profesyonel bir şekilde hizmet verme anlayışıyla hareket eden firmamızda, yönetim ekibi ve tüm çalışanların mesleki eğitimini tamamlamış olmasına önem vermekteyiz ve belirli aralıklarla mesleki seminerlere katılımlarını sağlamaktayız.

Yıldızeli nakliyat firması olarak yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile evden eve nakliyat işlerinizin yanı sıra, tüm bireysel ve kurumsal işlerinizde en önemli çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz. Misyon ve vizyon olarak her zaman en iyi hizmeti vererek müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız, aynı zamanda en yenilikçi hizmet anlayışıyla hareket etmeyi vazgeçilmez ilkeleri arasında görmektedir.

Yaptığımız tüm nakliye işlerinde sorunsuz bir hizmet anlayışı ilkesine dayalı profesyonelliği esas almakla birlikte, işlerinizin zamanında sonuçlanmasının da sizler için öneminin farkında olarak hareket etmekteyiz. Sigortalı taşımacılık hizmetiyle taşınma sürecinin müşteri lehine ilerlemesini sağlayan Yıldızeli nakliyat, sektöre yeni bir soluk kazandırmak için attığı adımlarla ön plana çıkan bir firmadır.

icon
12330 +
Taşınan Ev
icon
23,786 +
KM Her Yıl
icon
21956 +
Ton Eşya
icon
18892 +
Memnun Müşteri

Mutlu Müşteriler

Şehir İçi Nakliye

İstanbul şehir içi nakliyat hizmetinden büyük bir memnuniyet duydum. Daha önce birkaç firmayla çalışmış olsam da farklı sorunlar yaşamam nedeniyle bu seferki nakliye işim için yeni bir firma arayışına girdim. Yeni ev almam sebebiyle nakliye ihtiyacım tekrar olur mu bilmiyorum ama, olursa da başka firma aramama gerek kalmadığına eminim.

Nuri Özkan
İnşaat İşçisi

Evden Eve Nakliyat

Yıldızeli nakliyat müşteri hizmetleri ile görüşürken klasik bir nakliyat firması olduğunu düşünerek irtibata geçtim. Çünkü ciddi anlamda kaliteli hizmet sunan bir nakliyat firmasının olduğunu bugüne kadar görmemiştim. Ancak Yıldızeli nakliyat firmasından aldığım şehir içi evden eve nakliyat hizmeti, bu konudaki tüm fikrimi değiştirmeme neden oldu.

Burak Eşit
Mimar

Ofis Taşımacılığı

İstanbul Esenyurt’ta bulunan ofisimin Fatih’e taşınması için nakliyat firması ararken internette tanıştığım Yıldızeli nakliyat firması, gerçek anlamda kurumsallığı benimsemiş nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Almış olduğum hizmetin kalitesine baktığımda profesyonelliğin aldığım hizmetin tüm detaylarında uygulandığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Ömer Atakan
Şirket Müdürü

Şehir İçi Nakliyat

Aldığım asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde işim çok kısa sürede tamamlandı. Ücretsiz sunulan ekspertiz hizmetinin gelmesinden başlayarak, İstanbul şehir içi nakliye işimin tamamlanmasına kadar geçen süreçte üst düzey ilgi ve alakaları oldukça iyi. İşim, sorunsuz ve hızlı bir şekilde bitirildiği için Yıldızeli nakliyatı herkese önerebilirim.

Ebru Yelken
Mali Müşavir

Şehirler Arası Nakliyat

Almış olduğum şehirlerarası nakliyat hizmeti beni ziyadesiyle memnun etmiştir. Taşınma sürecinin başından sonuna kadar göstermiş olduğunuz hassasiyet ve çalışanlarınızın toplum kurallarına riayet etmek konusunda göstermiş olduğu titizlik, hiç şüphesiz ki günümüzde çoğu firmada göremeyeceğimiz özelliklerin başında gelmektedir.

Derin Deniz
Avukat