İzmir Şehirler Arası Nakliyat

İzmir Şehirler Arası Nakliyat Firması

İzmir şehirler arası nakliyat sektörünün en deneyimli firmalarından olan Yıldızeli nakliyat, İzmir şehirler arası nakliyat hizmeti ile İzmirli müşterilerine farklı birçok avantajla, çözüm sunmaktadır.
İzmir ve çevresinde yüzlerce memnun müşteri referansına sahip olan firmamız, bu referansları sorunsuz ve zamanında yaptığı işlere borçludur. Deneyimli çalışanları ve yönetim kadrosu ile birlikte koordineli bir şekilde hareket eden ekibimiz, işinizin daha planlı ve özverili bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Ücretsiz Sunduğumuz Hizmetler

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti: Eşyalarınızın mevcut durumu hakkında ve eşyaların bulunduğu konum hakkında detaylı bilgi veremiyorsanız, ekspertiz yetkilimiz gelerek eşyalarınızı ve bulunduğu yeri inceleyerek kapsamlı bir taşıma planı çıkarmaktadır.

Eşya Montajı Hizmeti: Sabit eşyalarınızın bulundukları yerden sökülerek, yeni yerlerine montaj edilmesini kapsayan bir hizmettir. Tamamen amacına uygun el aletleri ile verilen bu hizmet, firmamızın müşteri memnuniyeti adına sunmuş olduğu ücretsiz hizmetler arasında yer almaktadır.

Nakliye Sigortası: Eşyalarınızın güvence altında taşınmasını sağlayan nakliye sigortası maliyeti, firmamız tarafından karşılanmaktadır. Yani eşyalarınız ücretsiz olarak güvence altına alınmaktadır. Nakliyat esnasında herhangi bir şekilde maddi zarara uğrarsanız, bu zararı sigorta tarafından karşılanır. Yani eşyalarınızın hasar görmesi durumunda ortaya çıkacak zarar, karşılanmaktadır. Bu hizmet sadece biz eşyalarınızı taşımaya başladığımız andan itibaren, eşyalarınızı size teslim edene kadar geçerlidir.

Sigortalı Taşınma ve Nakliyat Süreci

İzmir Nakliyat Eşya Ambalajlama

Eşya ambalajlama işleriyle uğraşmak istemeyen müşterilerimize özel sunduğumu bu hizmet kapsamında, eşyalarınızın darbe emici 1. Sınıf malzemelerle ambalajlanmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti kapsamında çok uygun fiyatlarla verdiğimiz bu hizmetle, eşyalarınız taşımaya en ideal hale getirilmektedir.

Kurumsal İzmir Şehirler Arası Nakliyat

İzmir şehirler arası nakliyat olarak bireysel müşterilerimize hizmet verdiğimiz gibi, tüm kamu ve özel sektör kuruluşlarına da kurumsal nakliye hizmeti sunmaktayız. Yukarıda ücretsiz verdiğimiz hizmetler kurumsal müşterilerimiz için de geçerli olup, kurumsal müşterilerimize yönelik sunduğumuz ek avantajlarla firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
Kurumsal firmalar için komple eşya taşımacılığı işlerinin yanı sıra, farklı parça eşya taşımacılığı işlerinde de çözüm ortağı olmaktayız.

İster bireysel isterseniz kurumsal tüm işlerinizde en uygun fiyatlarla kaliteli bir şehirler arası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, Yıldızeli nakliyat firmamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Şehirler arası Evden Eve Nakliyat

İzmir şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerini ihtiyaç duyduğunuz zaman uzman kadromuzdan destek almanız yeterlidir. Uzman kadromuz tüm taşınma işlemlerinin profesyonel olarak yerine getirmektedir. Yıldızeli Nakliyat firmamız aracılığı ile taşınma işlemleri başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Sevkiyat ve nakliye işlemleri yapılacağı zaman uzman kadromuzla destek almanızı önemi son derece büyüktür.

Firma çalışanlarımız sağladığı uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler doğrultusunda, taşınma işlemlerinizi profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan pek çok kaliteli ekipman sayesinde taşınma işlemlerinizi güvenli olarak yerine getirmekteyiz. Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemi yaparken, tüm eşyalarınızı paketleme yöntemi ile koruma altına almaktayız. Böylelikle eşyalarına zarar gelmeden şehirlerarası nakliyat hizmetini güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan yardım ve destek almak için arayarak randevu oluşturmanız yeterlidir.

Sarıyer Şehirler Arası Nakliyat
19 Şubat 2020

Sarıyer Şehirler Arası Nakliyat

Sarıyer Şehirler Arası Nakliyat Sarıyer bölgesinde evden eve nakliyat

8 Ocak 2020

Çatalca Şehirler Arası Nakliyat

Çatalca şehirler arası nakliyat hizmetimiz en uygun fiyatlara hizmet

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir