Kültür Evden Eve Nakliyat

Ev nakliyesinin yanı sıra iş yerlerinin de taşınmasında hizmet sunan firmamız Kültür evden eve nakliyat hizmetlerinde size profesyonel desteği de sunar. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan hizmetlerimizde personelimiz eşyanızı özel ile paketleyerek yeni yerleşim yerine ulaştırılmak üzere kapalı kasa araçlara nakleder. Kapalı kasa araçlara nakli sonrasında yeni yerleşim yerine ulaşan eşyanız aynı özen ile taşınarak tarafınıza teslim edilir.

Evden Eve Nakliyede Sigorta Nedir?

Kültür evden eve nakliyat hizmetinin alımı için yapılan işlemlerde eşyanın ev ya da iş yerinizden alınıp yeni yerleşim yerine aktarılana kadar geçen süreçte sigorta kapsamında nakledilir. Nakliye sigortası ile yapılacak olan işlemlerde doğabilecek olan hasar, zarar ya da kazalara karşı eşya bedeliniz garanti altına alınır. Herhangi bir zarar, ziyan durumunda nakliye sigortası eşya bedelinin zararını tanzim eder. Böylelikle eşya naklinizden avantajı da elde etmiş olursunuz.

Evden Eve Nakliye Hizmeti için Başvuru

Kültür evden eve nakliyat hizmetini sunan firmamızdan gerekli desteği almak için başvuru yapmanız gerekir. Firmamız müşteri temsilcimize yapacağınız başvuru talebi sonrasında uzman personelimiz taşınmaya konu olan eşyanın yer aldığı adresinize ulaşım sağlayarak gerekli hizmet için ödenecek olan bedeli belirler. Hizmet bedeline onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi hazırlanarak taraflar arasında imzalanır. Sözleşmede belirlenen tarih ve saatte nakliye hizmeti de tarafınıza sunulur.

17 Temmuz 2020

Paşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Paşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat konusunda

17 Temmuz 2020

Şişli Merkez Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Şişli Merkez Mahallesi Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir