Köklü bir nakliyat geçmişine sahip olan Yıldızeli nakliyat firmamız, kuruluş fikri ortaya atıldığı anda temel ilkesini müşteri memnuniyeti ve buna bağlı olarak sorunsuz hizmet olarak belirlemiştir. Bugüne kadar yaptığımız tüm işleri sorunsuz bir şekilde teslim ederek, Türkiye’nin farklı bölgelerinde sayısı binleri bulan memnun müşteriye sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Başarının Asıl Sırrı Müşteri Memnuniyetidir!

Sektör ne olursa olsun, yapılan işlerde başarıya ulaşmanın en büyük sırrının müşterilere memnun olacakları hizmetler vermekten geçtiğini düşünen bir yönetim ve çalışan kadrosuna sahibiz. Düşüncenin böyle olması, doğal bir şekilde müşteri memnuniyeti getirmekte ve bu durumda firmayı başarıya ulaştırmaktadır.

Gerek şehir içi evden eve nakliyat ve gerekse şehirlerarası evden eve nakliyat konularında müşteri memnuniyeti için sağladığımız ücretli ve ücretsiz birçok hizmet bulunmaktadır. Ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmetlerden bazıları, şunlardır.

Eşya paketlenmesi: Müşterilerimizin kimileri, eşya ambalajlama ve paketleme işleriyle zaman kaybetmek istemedikleri için, eşyaların paketlenmesi onlar için sıkıntı olabilmektedir. Bunu gören yöneticilerimiz, müşterilerin memnuniyeti hedefleri arasında, eşya paketleme işlerini de dâhil etmiştir. Bu hizmet basit işlerde ücretsiz olup, komple paketleme işlerinde, küçük bir ücrete tabidir.

Eşyaların Sigortalanması: Firmamızın ücretsiz sunduğu bir hizmet olan ve nakliye sürecince geçerli bulunan nakliyat sigortası, eşyalarınızın güvence altında taşınmasını sağlamaktadır. Tamamen müşterilerimizin memnuniyeti için uzun mesafeli taşımacılıklarda sunduğumuz bu hizmette, eşyalarınızın zarar görmesi halinde zararınızın sigorta tarafından karşılanması sağlanmaktadır.

Montaj Hizmeti: Yine Yıldızeli nakliyat tarafından müşteri memnuniyeti adına verilen ve genellikle ücretsiz olan eşyaların sökülmesi ve yeni taşındığınız yerde montajını kapsayan bu hizmet, sizi önemli bir uğraştan kurtarmaktadır. Verilen hizmet tamamen söküm ve montaj işlerinden anlayan çalışanlarımızla, işin amacına uygun el aletleri kullanılarak verilmektedir.

Bunlar ücretsiz sunulan nakliye hizmetleri olup, asansörlü nakliyat, parça eşya taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı gibi, nakliyat sektörüne ait tüm işlerde de sizlere uygun fiyat ve maksimum kalite ile hizmet vermekteyiz.

Bireysel ve kurumsal tüm nakliyat işleriniz için kaliteli bir hizmet sunumu arıyorsanız, önce bizi aramanız yeterli olacaktır.