Evden eve nakliyat firmalarının taşımacılık sektöründe müşterilerine vermeleri gereken hizmetlerden birisi de, sigortalı evden eve taşımacılık hizmetidir. Yani taşıyacakları tüm eşyalarını sigortama işlemi yapılarak  , eşyaların başına gelebilecek olası olumsuz durumların telafisi için bir garanti sunmalıdırlar. Yıldızeli İstanbul evden eve nakliyat firması olarak, eşyalarınızın taşınma sürecinde uğrayacağı her türlü olumsuzluğa karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz.
Taşınma sürecinin genellikle ihmal edilse de, en önemli şeylerinden birisi eşyaların sigortasını yaptırmaktır. Bu sayede eşyaların kaybolma ve çeşitli sebeplerden dolayı hasara uğrama ihtimaline karşı, zararın karşılanması için basit ama etkili bir önlem alınmış olur.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

 

 • Eşyanın taşınacağı gün, net bir şekilde belirlenmelidir.
 • Belirlenen tarih için, 1 hafta öncesinden nakliyat firması arayışına girilerek son ana bırakılmamalı, dar bir süre nedeniyle ekstra strese girilmemelidir.
 • İstanbul evden eve nakliyat firması ile anlaşırken, hizmetin tam olarak neleri kapsadığı net bir şekilde belirtilmelidir.
 • Eşyaların taşınma işlemi, sigortalı taşınma kapsamına dahil edilerek hizmet alınmalıdır.
 • Şayet sabit eşyaların yerlerinden sökülmesi ve diğer eşyalarla birlikte paketlenmesi nakliyat firmasından talep edilecekse, bu istek net bir şekilde Yıldızeli İstanbul evden eve taşımacılık firmasına belirtilmelidir. Aynı şekilde montaj gerektiren eşyaların yeni yerine montajının yine elemanlarımız tarafından yapılmasını istiyorsanız, bunu da anlaşma esnasında net bir şekilde belirtmelisiniz.
 • İstanbul nakliyat firması gerek görmesi halinde evinize bir ekspertiz göndererek, eşyaların konumu, ne tür bir araç gerektiği ve asansörlü nakliyat isteniyorsa cephe ve dairenin kat durumunu belirleyecektir.
 • Sökülmesi ve ambalajlanması gereken eşyalar sökülüp, 1 gün öncesinden kaliteli malzemeler ile dikkatli bir şekilde paketlenmelidir.
 • Tüm eşyalar sökülmüş ve paketlenmiş bir halde hazır olarak, taşınma gün ve saatinde nakliyat firması gelerek eşyaları kontrol edip, taşımaya başlayacaktır.
 • Taşınmanın dış cephe asansörü ile yapılması, eşyaların daha hızlı ve komşularınızın rahatsız edilmeden hızlı bir şekilde taşınmasına imkan tanıyacaktır.
 • Firma personelimiz eşyalarınızı ivedilikle araca yerleştirdikten sonra, uzaklığa bağlı olarak en kısa sürede eşyalarınızı yeni evinize getirecektir.
 • Eşyalar geldikten sonra firmamız yine yapılan anlaşma kapsamında, eşyalarınızı yeni evinize taşıyarak hizmet sunumunu sonlandıracaktır.

 

Nakliye Öncesi Eşya Sigortalama Ve Önemi

Evden eve taşımacılık firmaları arasında yıllar öncesinde başlayan ve gün geçtikçe artan rekabet, sektöre müşteri memnuniyetine etki edecek birçok yeniliğinde gelmesine neden oldu. Bu hizmetlerden birisi olan nakliye öncesi eşya sigortalama hizmeti sayesinde, eşyalarınız nakliye esnasında doğabilecek her türlü olumsuzluklara karşı maddi güvence altına alınmaktadır.
Taşınmadan önce nakliyat firmasından alacağınız taşınma öncesi eşya sigortalama hizmeti sayesinde, eşyalarınızı daha fazla güvence altına alabilir, istenmeyen olumsuzluklarda oluşacak maddi kayıplarınızın telafisini sağlayabilirsiniz. Kimi firmalar bu hizmeti henüz vermiyor olsa da, İstanbul evden eve nakliyat firması olan Yıldızeli nakliyat firmamız, tüm müşterilerinin eşyalarını nakliye öncesi eşya sigortalama kapsamına dahil etmektedir.

Değerli Eşya ve Kasa Taşıma

Ev ya da iş yerlerinizdeki değerli eşya ve kasalarınızın, klasik ev taşıma hizmetlerine göre çok daha güvende taşınması önemli bir zarurettir. Değerli eşya ve kasa taşıma hizmeti sunan Yıldızeli nakliyat firması, bu hizmet kapsamında değerli eşya ve kasanızı her türlü riske karşı özel sigorta ile taşımaktadır.
Bu tarz taşımalar için gerekli olan araç ve araç içi donanımlarla, değerli eşya ve kasa taşıma hizmetini, yılların bilgi ve birikimi ile titizlikle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

31 Ağustos 2019

Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Ev Eşyası Taşıma araçlarımız evden eve nakliyat firması kolu

İyi Bir Nakliye Hizmeti Nasıl Olur
30 Ağustos 2019

İyi Bir Nakliye Hizmeti Nasıl Olur

yıldızeli nakliyat firmamız de nakliye sektöründe İstanbul evden eve

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir