beylikdüzü evden eve nakliyat

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetlerinde tercih edebileceğiniz Yıldızeli nakliyat firması, insan merkezli ve müşteri memnuniyetine dayalı çalışma ilkesiyle hareket eden nadir firmaların başında gelmektedir. Önceliğini müşteri memnuniyeti olarak tanımlayan firmamız, çok uzun yıllardan beri Beylikdüzü evden eve taşımacılık sektörünün içinde yer alan firmalarından birisidir. Yılların kazandırmış olduğu engin tecrübeyle, her zaman daha yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yıldızeli taşımacılık kurulduğu ilk günden beri, müşteri ve memnuniyeti ve sorunsuz taşımacılık konusundaki azim ve kararlılığını koruyarak, Beylikdüzü ve çevresi başta olmak üzere tüm İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde, en iyi hizmeti sunmaktadır.

Her zaman müşterilerimize karşı sorumluluk bilincinde olan firma yöneticilerimiz ve çalışanlarımız, bireysel ve kurumsal olarak her zaman yeniliklere açık ve gelişimci bir anlayış ile sektördeki varlığını korumaktadır. Duyarlı yönetim ve çalışanlarımızla, gerek toplum ve iş ahlakı konusunda, gerekse çevreye duyarlı taşımacılık hizmeti ile sektörün liderleri arasında yer almaktadır.

Yenilikçi Anlayışla Beylikdüzü Nakliyat Hizmeti

Tecrübesini teknoloji ile birleştiren firmamız, Beylikdüzü evden eve nakliyat ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını titizlikle taşımaktadır. Gerek evden eve tüm eşyalarınızı, gerekse parça eşyalarınızı Yıldızeli nakliyat ile sorunsuz bir şekilde taşıtabilirsiniz.

Nakliyat hizmetlerinde ülkemizde ve Avrupa’da sektörle alakalı gelişmeleri yakından takip ederek, yeni çıkan tüm teknolojik ürün ve yöntemleri hizmet kapsamına dahil etmeye çalışıyoruz. Böylelikle her zaman kendisini yenileyen teknolojik bir firma sıfatıyla, sizlere çağın gerekliliğini hizmet olarak sunmaktayız.

En İyi Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü evden eve nakliyat konusunda uzman ekiplerimizle sizlere kesintisiz hizmet sunan firmamız, tüm taşımacılık işlemlerinde sorunsuz hizmet verebilecek bilgi ve birikime sahiptir. Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti almak için bizleri aramanız halinde, müşteri destek hattımız sizden gerekli bilgileri alarak ekspertiz gönderimi için sizden randevu talep edecektir. Belirlenen gün ve saatte ücretsiz olarak eşyalarınızın genel durumunu, bina ve kat durumu hakkında bilgi alarak, firmamız taşınacağınız gün ve saat için programını yaparak eşyalarınızı taşıyacaktır.

Eşyalarınız taşımacılık kapsamında sigortalanarak, olası zararlar karşısında maddi kayıplarınız karşılanmaktadır.

Eşya Taşıma Öncesinde Neler Yapılmalı?

Eşya taşıma öncesinde neler yapılmalı? Nasıl hazırlıklar yapılmalı? Sorularına cevap olarak vereceğimiz önerileri dikkate almanız, hem daha az maliyetli, hem de daha hızlı ve sorunsuz bir hizmet almanız için tavsiye edeceğimiz önerilerden bazılarıdır.

Eşya taşıma öncesinde yapılması gerekenler, şunlardır.

 • Evinizi ne zaman taşımak istediğinize erkenden karar vermek, sıkışık zamanın stresine maruz kalmanızı önleyeceği gibi, hazırlıklarınızı da ok daha rahat yapmanıza olanak tanıyacaktır. Yapmanız gereken ilk iş, evi taşımaya 1 hafta 10 gün öncesinden karar vermektir.
 • Yeni evinizi taşınmaya hazır hale getirecek çalışmalar yaparak, taşındıktan sonra eşyaların arasında farklı işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • En az birkaç gün önceden Yıldızeli nakliyat firmamızı arayarak ya da gelerek, işin detayları hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Firmamız eşyanın alınacağı yere ücretsiz ekspertiz göndererek, eşyanızın durumu, bulunduğu kat ve cephesi hakkında bilgi alarak gerekli hazırlığı yapmaya başlayacaktır.
 • Evden eve nakliye hizmeti dışında almak istediğiniz farklı hizmetler varsa, bunu Yıldızeli taşımacılık yetkilisine bildirerek sözleşmede belirtebilirsiniz.
 • Taşınmadan önce paket ve ambalajlama işlerini kendiniz yapacaksanız, taşınma gün ve saatinden en az yarım gün önce bu işleri tamamlamanız işinizin daha hızlı yapılmasını sağlayacaktır. Paketleme işlerini bizim yapmamızı istiyorsanız, önceden belirtmeniz koşuluyla ekibimiz gelerek profesyonel bir şekilde paketleme işlerinizi yapacaktır.
 • Taşınmanın olacağı gün ve saatte firma çalışanlarımız ve bir yetkilimiz gelerek, eşyalarınızı evinizden alıp aracımıza uygun bir şekilde yükleyerek yeni evinize taşıyacaktır.

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, web sitemiz üzerindeki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

beylikdüzü evden eve nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sonrası Hizmetlerimiz

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti için ilk aşama kadar son aşamalar da önemlidir. Özellikle yüksek katlı binalarda oturanlar için eşya taşıma işlemi tam bir işkenceye dönüşebiliyor. Bu nedenle firmamız eşyalarınızı en yüksek katlara bile asansörler ile çıkarmaktadır. Asansörlü taşımacılık ile hizmetlerini devam ettiren nakliye firmamız her ağırlıktaki eşyalarınızı da zorlanmadan ve eşyaya hasar vermeden kolayca taşıyabilir. Bunun yanın da de montajı yapılan mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız ve diğer teknolojik ürünleriniz yeni evinizde montaj işlemi yapılır.

Eşya Sigortası Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü evden eve nakliye firmaları tercih edilirken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de eşya sigortası hizmetini sağlayıp sağlamadığıdır. Yıldızeli Nakliyat Firması olarak bizler sizlere eşya sigortası avantajını sunuyoruz. Bu sayede tüm eşyalarınız güvenilir bir şekilde istediğiniz adrese teslim ediliyor. Eşya sigortası nasıl yapılır konusuna baktığımızda ise, firmamız tarafından gerekli evrakların hazırlanacağını söylememiz mümkündür. Sizlerin evraklardaki gerekli bölümleri doldurmanız ile birlikte eşya sigortası işlemleriniz de başlamış olacaktır. Eşya sigortası sayesinde, firma tarafından hasar verilen tüm eşyalarınızın sigorta bedeli de sizlere ödenmektedir. Eşyalarınızın daha güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamanız için eşyalarınızın sigorta işlemlerini firmamız tarafından yaptırmanız gerekmektedir.

Beylikdüzü Şehir İçi Nakliyat

Beylikdüzü şehir içi nakliyat, firma olarak sizlerin eşyalarına gereken önem ve değeri vermekte ve buna göre yaptığı hizmetlerden verim de almaktadır. Bu anlamda eşyalarınızı sapa sağlam bir şekilde gideceği yere ulaştırmak bizim birinci görevimizdir. Sizleri memnun etmek ve de bu işlerden sizlerin mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamak ta yine kendimize edindiğimiz bir ödevdir.

Beylikdüzü Nakliyat

Beylikdüzü nakliyat firması olarak her geçen gün hizmet alanınızı daha da genişletmekte ve de yolumuza bu şekilde devam etmekteyiz. Eşyaların tespiti ve gideceği adese kadar gereken tüm keşif işlemlerinden sonra itinalı bir ambalaj işlemi gerçekleştirmekte ve bunu da adeta kendi işimizden ayırmadan yapmaktayız.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firmaları

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları, kolay bir şekilde taşınmanızı sağlayan, güvenli bir şekilde eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştiren firmalardır. Kaliteli ve kurumsal firmamız, evden eve nakliyat işlemlerinizi güvenli bir şekilde yerine getirmeye devam ediyor. Eşyalarınızı özenli bir şekilde taşıyor, kırılıp dökülmemesi için tüm önlemleri alıyoruz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları firmamız tarafından uygun olarak sizlere sunuluyor. Güvenli ve kaliteli hizmet alarak nakliyat işlemlerinizi uygun hale getirebilirsiniz. Tüm nakliyat işlemleriniz için Beylikdüzü firmamızı tercih ederek, hem uygun fiyatlı hem de güvenli evden eve nakliyat hizmetlerini alırsınız. Sizler için her zaman uygun fiyatlı hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.

17 Temmuz 2020

Paşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Paşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat konusunda

17 Temmuz 2020

Şişli Merkez Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Şişli Merkez Mahallesi Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat

10 Yorum

  • Meryem Kilimci Cevapla
   29 Ağustos 2019 at 07:30

   Beylikdüzündeki Evimi Yıldızeli Nakliyata Taşıttım.Verdikleri Tüm Sözleri Yerine Getirdiler.Tavsiye Ederim.

  • Ahmet Göksu Cevapla
   1 Eylül 2019 at 02:46

   Beylikdüzünde ev taşınmam vardı.Yıldızeli Nakliyat Firmasıyla Taşındım İşini iyi yapıyorlar Tavsiye ederim

   • Evden Eve Nakliyat Cevapla
    1 Eylül 2019 at 18:40

    Beylikdüzü nakliyat firması olan yıldızeli nakliyat olarak çok sagolun Szielre bir telefon kadar yakınız.

  • Azra Gökçe Cevapla
   4 Eylül 2019 at 19:26

   Beylikdüzü nakliyat taşınmam vardı yıldızeli nakliyat ile anlaştım gerçektende işini iyi yapıyorlar teşekkürler.

   • Evden Eve Nakliyat Cevapla
    4 Eylül 2019 at 20:01

    Biz Teşekkür ederiz. En iyi hizmet her zaman yıldızeli nakliyat firmasındadır..İyi günler dileriz.

  • Beyhan Aksu Cevapla
   16 Eylül 2019 at 08:28

   Beylikdüzünde bugun evimi taşıdılar.işlerini gayat düzüngün çalıştılar.Tavsiye ederim Teşekürler yıldızeli nakliyat

  • Bayhan Eroğlu Cevapla
   23 Eylül 2019 at 07:49

   Yıldızeli Nakliyat firması ile telefonda iyi bir iletişim kurduk her şeyi ayrıntılı bir şekilde konuştuk her konuda yardımcı oldular ayrıca yapılabilecek ve yapılamayacak şeyleri açıkça söylediler eşyalar zararsız bir şekilde ve görüştüğümüz saatte taşınmaya başladı ve bitti kaliteli hizmet ve güven veren yaklaşımlarından dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz Yıldızeli nakliyat firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  • Hikmet Arıcan Cevapla
   28 Eylül 2019 at 11:28

   Beylikdüzünden 3+1 Ev Eşyamız var.Büyükçekmeceye ne kadar fiyata taşırsınız.

   • Evden Eve Nakliyat Cevapla
    29 Eylül 2019 at 13:19

    Evden Eve Nakliyat Fiyatları
    1+1 Evden Eve Nakliyat  599 TL
    2+1 Evden Eve Nakliyat  699 TL
    3+1 Evden Eve Nakliyat  1000 TL
    4+1 Evden Eve Nakliyat  1500 TL
    Taban fiyatlarımız mevcuttur daha detaylı bilgi almak için 0543 455 22 45

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir