İstanbul İzmir Nakliyat

İstanbul İzmir Nakliyat Firması

İstanbul İzmir  nakliyat olarak uzun yıllar şehirlerarası taşımacılık konusunda edindiğimiz tecrübelere dayanarak, İstanbul İzmir  nakliyat işlerinizde en önemli çözüm ortağınız olmaya hazırız. Şehirlerarası taşımacılığa uygun araç filomuz ve üst düzey tecrübeye sahip personelimiz ile birlikte, tüm İstanbul İzmir nakliye işlerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İstanbul içi nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinde de profesyonel hizmet sunan firmamız, İstanbul İzmir taşımacılık işlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirecektir.

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra sunduğumuz profesyonel hizmet ayrıcalıklarından yararlanarak, taşınma sürecinin sizler için bir stres kaynağı olmasından kurtulabilirsiniz. Nakliyat işleri başlı başına bir sorumluluk gerektiren sektörlerden birisiyken, şehirlerarası taşımacılık işleri daha fazla profesyonelliğe dayalıdır. Bu nedenlerle işi ehline vermeniz, stresten uzak bir şekilde işlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Profesyonel İstanbul İzmir Nakliyat Hizmeti

İstanbul İzmir evden eve nakliyat işlerinin tamamında, taşınan eşyalar nakliye süresi boyunca sigorta altına alınmaktadır. Sigortalı bir şekilde taşınan eşyaların taşınma esnasında hasar görmesi sonucunda, oluşacak hasardan dolayı uğrayacağınız maddi zarar sigorta kapsamında karşılanmaktadır.

Bugüne kadar vermiş olduğumuz şehirlerarası ve şehir içi nakliyat hizmetlerimizin hiçbirisinde sorun yaşamamış olsak da, taşınma sırasında eşyalarınızı güvence altına alarak sizlerin daha rahat bir süreç geçirmenizi temin ediyoruz.

Yıldızeli nakliyat olarak şehir içi taşımacılığın yanı sıra, şehirlerarası taşımacılığa uygun araç filomuzla sizlerin hizmetinizdeyiz. Eşya taşımacılığına uygun olarak iç dizaynı yapılmış olan araçlarımıza ekibimizin eşyaları profesyonel bir şekilde yerleştirmesi sonucunda, hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz.

Ayrıca araç içi portatif dolaplarımızda, ütülü eşyaların ütüleri dahi bozulmadan şehirlerarası nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul İzmir nakliyat hizmetinin yanı sıra, parça eşya taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimiz kapsamında İstanbul’dan İzmir’e parça eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilir, sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

De-Montaj ve Montaj Hizmeti

İstanbul İzmir  nakliyat işlerinizde sunduğumuz hizmetlerden birisi de, de-montaj ve montaj hizmetidir. Bu hizmetimizle sabit eşyaların yerlerinden sökülmesi ve yeni yerlerine montajı, uzman personelimiz tarafından işleme uygun el aletleri ile profesyonel olarak yapılmaktadır. Böylelikle yanlış el aleti kullanımı ve amatör müdahalelerden dolayı eşyalarınızın zarar görmesinin, önüne geçilmiş olmaktadır.

İstanbul İzmir Nakliyatında Eşya Paketleme

Sizlere sadece kahvenizi yudumlamanın kalacağı şekilde, kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz arasında yer alan eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti, tam bir profesyonellik ile yerine getirilmektedir. Ayrıca bu işlemlerde kullanılan tüm malzemeler 1.sınıf darbe emici malzemeler olup, eşyalarınızın daha sağlıklı bir şekilde taşınmasına olanak sunmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesi ve paketleme işlerinde ekibimizin profesyonelliğinin kombinasyonu sonucunda, eşyalarınız çok daha sağlıklı bir şekilde taşınacaktır.

İstanbul İzmir Kurumsal Eşya Taşımacılığı

Yıldızeli nakliyat olarak İstanbul İzmir başta olmak üzere, tüm şehirlerarası kurumsal eşya taşımacılığı işlerinizde, en önemli çözüm ortağınız olmaya hazırız. İstanbul’dan İzmir’e olduğu gibi, tüm şehirlere kurumsal eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal eşya taşımacılığı hizmetimiz, büro ve ofis taşımacılığı, okul taşımacılığı, hastane taşımacılığı, banka taşımacılığı, kurumsal parça eşya taşımacılığı, değerli evrak taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı, kasa taşımacılığı gibi farklı birçok alanı kapsamaktadır.

Nakliye için Ücretsiz Keşif Hizmeti

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden birisi de, ücretsiz keşif hizmeti olan expertiz hizmetidir. Eşyalarınızın ve bulunduğunuz binanın detaylı fotoğraflarının olmaması durumunda, keşif yetkilimiz yerinde incelemeler yaparak, en uygun taşıma şeklini ve aracı belirlemektedir.

İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

Evet, yapıyoruz. İstanbul İzmir parça eşya taşıma adresimize giriş yapabilirsiniz.

İstanbul İzmir arası nakliye hizmeti kaç gün sürmektedir?

2 gün içinde eşyalarınız yeni evinize teslim edilmektedir.

İstanbul İzmir evden eve taşıma sigortası var mı?

Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi İstanbul İzmir arası nakliye hizmetlerimizde de sigorta işlemleri yapılmaktadır.

İstanbul İzmir arası ev taşımalarında ekspertiz hizmeti var mı?

Tüm ev taşıma hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz vardır.

Sarıyer Şehirler Arası Nakliyat
19 Şubat 2020

Sarıyer Şehirler Arası Nakliyat

Sarıyer Şehirler Arası Nakliyat Sarıyer bölgesinde evden eve nakliyat

8 Ocak 2020

Çatalca Şehirler Arası Nakliyat

Çatalca şehirler arası nakliyat hizmetimiz en uygun fiyatlara hizmet

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir