PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Yıldızeli Nakliyat Parca Eşya Taşımacılığı

Küçük ve tek parça gönderilerin kargo yoluyla çözümlendiği günümüz şartlarında oturma odası grubu veya buzdolabı gibi büyük ve ağır eşyaların parça eşya taşımacılığı ile nakliye firmalarınca yapılabileceğini biliyor musunuz?

Yıldızeli Evden Eve Nakliyat firmamız başta evden eve nakliyat olmak üzere iş yeri, ofis ve atölye gibi hassas taşımacılık gerektiren konularda olduğu gibi tek parça eşya taşımacılığı alanında da oldukça profesyonel ve uzman hizmet sağlamaktadır. En uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bu hizmetimiz müşteri memnuniyetini tesis edebilmek amacıyla dizayn edilmiştir. Etik ve müşteri odaklı çözümler sunan firmamız en uygun fiyat seçenekleriyle sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet politikası ile çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve buna göre çalışmalarına devam etmektedir. Amacımız sadece para kazanmak değil, sektörde güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak her zaman taktir edilmek ve tavsiye edilmektir.Yıldızeli Nakliyat ayrıcalıktır…

Parça Eşya Nakliyat

Yıldızeli Nakliyat her zaman parça eşyadan taşımacılığı hizmetinde az eşyalarınızın belirlediğiniz adreslere uygun nakliye fiyatları ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir. Parça eşya hizmette araç boyutu ve personel sayısı bakımından eşya yogunluğuna göre belirlenmektedir. Bu nedenle eşyalarınızı taşıma büyük hacimli nakliye araçlarıyla değil m3 bakımından daha uygun araç seçilmektedir.

Tek Parça Eşya Taşıma Hizmeti ile Neler Taşıyabilirim?

Taşıyacağınız eşya bir buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk, yatak, gardolap veya koli dahi olabilir. Teslim alma adresi ve teslimatın yapılacağı adres bilgileri ile taşınacak olan eşyayı serter nakliyat firmamıza bildirmeniz durumunda gerekli ayarlamalar yapılarak eşyanız tarafınızdan teslim alınır ve en kısa sürede gideceği güzergaha servisin çıkması ile tarafınıza teslim edilmektedir.

Parça eşya taşıma hizmetini yıllardır güvenle sunan firmamız bu sayede tek parça halinde olan eşya taşımalarınızı da aynı hassasiyet ve güvenle taşımaktadır. Serter Nakliyat sektördeki diğer firmaların aksine özmal sermaye ile çalışan ve kesinlikle taşeron kullanmayan serter nakliyat firmamız bu sayede müşterisinden aldığı güven ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Yıldızeli Nakliyat 2000 yılından bu yana özellikle İstanbul yoğunlukla olmak üzere tüm Türkiye geneline parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız söz verdiği gibi zamanında ve ekonomik fiyatlara sunduğu bu taşımacılık alanında lider firma konumundadır.

Parça & Eşya Taşımacılığı

Yıldızeli Nakliyat parça eşya taşıma hizmetinde evden eve nakliye hizmetindeki gibi eşyaların toplanması, sökülecek mobilyaların demonte ve monte hizmeti yapılması ve beyaz eşyaların yeni yerlerinde tesisatları hazır ise kurulumları yapılmaktadır.Yıldızeli Nakliyat firmamız 7/24 bulunan hizmetimiz randevu sistemiyle çalışmaktayız.