Ev taşımak oldukça zahmetli bir işlemdir. Özellikle şehirler arası taşımacılıkta bazı durumlar iyice düşünülmelidir. Taşıma sigortası çok önemlidir.Örneğin, yolda eşyaların başına hasar gelebilir. Ve yine ev taşırken eşyalarda kırılmalar ve çizilmeler meydana gelebilir. Bu nedenle mutlaka işinde uzman bir nakliye firması ile çalışmanız önerilir. Aksi halde eşyalarınız büyük hasarlar görür. Firma olarak bizler eşyalarınıza taşıma sigortası yapmaktayız. Sigortalı taşımacılık sizi her zaman daha fazla mutlu eder. Çünkü eşyaların başına gelebilecek tüm aksiliklerin bedeli ödenir. Üstelik sigortalı taşımacılık yapan firmamız sizler için en hızlı taşıma hizmetini de sunar.

Sigortalı Taşımacılığın Önemi Nedir?

Sigortalı taşımacılık, denince eşya garantisi akla gelir. Çünkü uzun yollarda araç içinde eşyalarınıza sarsıntılardan dolayı bazı hasarlar meydana gelebilir. Bunu önlemek için şehirler arası taşımacılıkta kullandığımız araçların rutin bakımlarını yapmaktayız. Yine araç içi temiz ve düzenlidir. Örneğin ev taşıma sırasında ağır ve büyük eşyalar aracın alt kısmına sabitlenirken, küçük ve kırılabilecek eşyalar da araçlarımızın içinde bulunan raflara yerleştirilir. Böylece yol boyunca eşyalarınızda hiçbir hasar meydana gelmez. Taşıma sigortası yaptırmak istemezseniz bunu ekspertizlerimize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Ofisler İçin Sigortalı Taşımacılık

Eğer fabrika ya da ofis taşımacılığı yapacaksanız mutlaka taşıma sigortası yapmanız önerilir. Aksi halde iş yerinizde bulunan değerli iş eşyalarınızda hasarlar meydana gelebilir. Özellikle bazı iş yerlerinde ağır sanayi de kullanılan makine ve cihazlar olabilir. Bunları kaldırmak için firmamız asansörlü nakliye hizmeti vermektedir. Asansörler sayesinde hiçbir eşyanıza zarar gelmez. Yine bilgisayar ve diğer hassas cihazlar için farklı ambalajlama sistemi kullanmaktayız. Böylece kırılma ve çarpma gibi durumlarda eşyalarınıza asla zarar gelmez. Ofis taşıma sigortası yaptırarak daha güvenli ve daha rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık Hangi Alanlarda Kullanılır?

Fabrika taşımacılığı, ev nakliyesi, ofis nakliyesi, banka ve hastane gibi her alanda yapılabilir. Özellikle ev ve iş yerleri için mutlaka gerekli olan sigorta her zaman müşterilerimizin iyiliği düşünülerek yapılan bir işlemdir. Bu nedenle her taşıma hizmetinde sigorta sunuyoruz. Böylece eşyalarınız daha güvende oluyor.

26 Aralık 2019

Silivri En Ucuz Nakliyat Fiyatları

Silivri En Ucuz Nakliyat Fiyatları Silivri, İstanbul’un en batısında

Silivri Şehirler Arası Nakliyat
19 Aralık 2019

Silivri Şehirler Arası Nakliyat

Silivri Şehirler Arası Nakliyat Yıldızeli evden eve nakliyat firmamız

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir